mobirise.com

30.08.2017.

Sertificēti speciālisti projektu izstrādē un vadībā.
Uzņēmuma profesionāļu komandu ir papildinājuši sertificēti speciālisti ES struktūrfondu un citu finansējuma apguves projektu izstrādē un vadībā. Projekti tiek izstrādāti ar visiem nepieciešamajiem finanšu aprēķiniem un prognozēm.

ES struktūrfondi, attēls no google.com

28.08.2017.


2016. gada aprīlī pieņemta un šobrīd ir spēkā regula par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula). Šī regula atceļ līdz 2016. gada aprīlim spēkā esošo likumu. Ikvienam komersantam, iestādei un organizācijai kā personas datu apstrādes veicējiem (jebkādas darbības ar jebkuru informāciju par fiziskām personām) veicējiem ieteicams pievērst uzmanību šai regulai.
Ja jums ir klientu datu bāze/arhīvs, ja jūs izsūtāt klientiem jaunumus, organizējat loterijas klientiem, glabājat personu informāciju, veicat teritorijas video novērošanu un citas ikdienā bieži sastopamas aktivitātes, kurās ir iesaistīti personu dati, tad jums ir jānodrošina personu datu aizsardzība savā uzņēmumā.
Par jaunās regulas neievērošanu no 2018. gada 25. maija var tikt piemērots sods, kas var sasniegt pat 20 miljonus vai 4% no uzņēmuma grupas pasaules apgrozījuma. Jaunā regula paredz virkni izmaiņu līdz 2016. gada aprīlim spēkā esošajā fizisko personu datu aizsardzības organizēšanā un iesaistīto personu atbildībā. Jau tagad E-Business pieredzējušie speciālisti sniedz konsultācijas personas datu aizsardzības jomā un veic esošās situācijas atbilstības izvērtējumu jaunajām prasībām. 

22.02.2017.

Medicīnas profesors Anatolijs Danilāns ir minējis pamatvērtības, kā dzīvot ilgi un laimīgi. Mēs sniedzam Jums Novecošanās institūta (National Institute of Aging, US, http://www.nia.nih.gov) medicīnas profesora Valda Pīrāga un arodārstes Andras Ērgles 10 rekomendācijas, kā nemirt jaunam, lai varētu dzīvot ilgi un laimīgi. Drošība ir pirmajā vietā!
1. Ēdiet sabalansētu uzturu - daudz augļu, dārzeņu, pilngraudu produktus, pēc iespējas mazāk piesātinātos un trans taukus
2. Fiziski vingrinājumi - vismaz 30 minūtes dienā
3. Veiciet regulāras veselības pārbaudes
4. Nesmēķējiet - smēķēšana ir galvenais pilnībā novēršamais nāves cēlonis
5. Ievērojiet drošības pasākumus:
       • braucot vienmēr piesprādzējieties
       • mājās uzstādiet dūmu detektorus
       • naktīs neejiet pastaigāties
       • medikamentus lietojiet saprātīgi
       • atbrīvojieties no lietām, kas var veicināt kritienus
6. Izvairieties no pārkaršanas un atdzišanas
7. Ja lietojiet alkoholu, tad dariet to mēreni - vīriešiem pēc 65 gadiem un sievietēm visos vecumos: viens "drinks" dienā - glāze vīna, alus vai špicglāzīte stiprā alkohola
8. Turiet savus personiskos un finanšu dokumentus kārtībā
9. Kopiet attiecības ar ģimenes locekļiem un draugiem
10. Saglabājiet pozitīvu attieksmi - neuztveriet visu tik personīgi un neaizmirstiet pasmieties

Heart dont smoke foto no google.pictures

16.01.2017.

Šajā ārvalstu reklāmas video ir uzskatāmi demonstrēta mugurkaula anatomija, kā arī trauma, kuru ir iespējams gūt aplami ceļot smagumus ar saliektu muguru. Zinot mugurkaula darbības mehānismu, iespējams samazināt traumu risku un potenciālus bojājumus nepareizu kustību rezultātā. Šo ir svarīgi zināt gan ilglaicīgi sēžot piespiedu pozā savā darba vietā, gan ceļot un nesot smagumus.
Vairāk par savu drošību un veselību darba vietā jautā mūsu speciālistam!

11.01.2017.

Daži padomi*, kā ar lāpstu veikt teritoriju attīrīšanu no sniega, nenodarot sev kaitējumu:
1. Konsultējies ar savu ārstu. Sniega rakšana ir smags darbs un liela slodze organismam, īpaši sirdij. Pirms veikt šos darbus, konsultējies ar ārstu.
2. Izmanto piemērotu aprīkojumu. Sniega lāpstas kāta garumam jābūt piemērotam Tavam augumam. Jo garāks lāpstas kāts, jo mazāka slodze mugurai. Lāpstas kātam jābūt ērti saņemamam rokturim.
3. Izvēlies piemērotu apģērbu. Velc ūdens un siltumizturīgas drēbes, lai nenosaltu un nesamirktu. Biezas un siltas zeķes. Apaviem jābūt siltiem, ne tikai ūdens necaurlaidīgiem.
4. Negaidi, kad sniegs sakrāsies daudz un biezs. Tīri to, tiklīdz tas ir uzsnidzis. Vēlāk sniegs kļūs smags, piesalis pie teritorijas seguma virsmas, būs grūtāk tīrīt.
5. Pirms sniega tīrīšanas noteikti ir jāiesildās un slodze jākāpina pamazām. Sniega tīrīšana ir tāds pats treniņš kā citas fiziskās aktivitātes, tāpēc vēlams 10 minūtes pirms darba iesildīties. Vēlami bieži pārtraukumi un šķidruma uzņemšana, lai novērstu dehidratāciju, kas var rasties svīšanas rezultātā. Ja sajūti sāpes krūškurvī vai elpas trūkšanu, nekavējoties pārtrauc sniega tīrīšanu un nepieciešamības gadījumā vērsies pie ārsta.
6. Izvairies no slīdēšanas. Esi uzmanīgs ar apledojušām vietām un nelīdzenumiem. Nepieļauj, lai šalle vai cepure aizsedz redzamību.
7. Cel uzmanīgi. Sniegu centies grūst nevis celt. Ja tomēr ir jāceļ, tad sadali smagumu. Ieplet kājas, ieliecies ceļos un muguru turi taisni. Nekad neceļ lāpstu ar sniegu ar saliektu muguru vai iztaisnotām rokām, jo tas rada lielu slodzi mugurai. Paņem lāpstā nelielu sniega daudzumu un aiznes to vietā, kur paredzēt izmest no lāpstas. Neizmet sniegu no lāpstas ar pagrieztu muguru.
SIA E-BIUSINESS novēl drošu un veselīgu sniega tīrīšanas procesu!
* Informācija adaptēta no Amerikas Ortopēdijas un ķirurģijas akadēmijas.

sniega tirisana foto no fix.com

10.01.2017.

Pēc Valsts darba inspekcijas rīcībā esošās informācijas laikā no 2016. gada 1. janvāra līdz 
1. decembrim nelaimes gadījumos darbā bojā gājuši 34 nodarbinātie un vēl 10 darbinieki atrasti miruši (iespējamas dabiskās nāves darba vietās). Pagājušajā gadā šajā laika posmā bojā bija gājuši 24 nodarbinātie. Vēl 149 cilvēki šogad ir guvuši smagas traumas darbā
(2015. gadā šajā laika periodā – 156). (www.vdi.gov.lv). Lai novērstu nelaimes gadījumu risku Jūsu uzņēmumā, zvaniet vai rakstiet mūsu diplomētajiem speciālistiem, palīdzēsim atrisināt neskaidros jautājumus darba drošībā un sakārtot dokumentāciju atbilstoši LV normatīvajiem aktiem!

bridinajums darba drosiba foto no BC Site Service

09.01.2017.

Valsts Darba inspekcijas pamatfunkcijas ir uzraudzīt un kontrolēt darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības normatīvo aktu prasību ievērošanu, kā arī kontrolēt, kā darba devēji un darbinieki savstarpēji pilda darba līgumos un darba koplīgumos noteiktos pienākumus (www.vdi.gov.lv). 
Katrā (arī 1 cilvēka) uzņēmumā ir jābūt sakārtotām darba tiesiskajām attiecībām un katra darbinieka darba drošībai sava darba veikšanā. Šīs prasības attiecas uz visiem LV uzņēmumiem - gan birojā strādājošajiem, gan būvdarbu veicējiem, jebkuram uzņēmuma veidam un darbiniekam, tajā skaitā arī tādam uzņēmumam, kur ir viens strādājošais (bieži īpašnieks un darbinieks vienā personā). Darba tiesiskās attiecības un darbinieku drošību darba veikšanā nepieciešams sakārtot ne tikai bailēs par potenciāliem sodiem, bet, galvenokārt, jūsu uzņēmuma darbinieku veselības un dzīvības kaitējumu novēršanai.
Lai jūsu uzņēmumā strādātu tiesiski aizsargāti un veselīgi darbinieki, uzņēmums
E-BUSINESS labprāt konsultēs Jūs šo dokumentāciju un darbinieku informētības jautājumos! Cenas demokrātiskas, darbu izpilde - operatīva. Mūsu uzņēmumā strādā diplomēts darba aizsardzības speciālists ar darba pieredzi no 2009. gada.
Rūpējies par saviem darbiniekiem - vesels un aizsargāts darbinieks ir uzņēmuma galvenā vērtība!

darba drosiba uznemuma foto no google.pictures